Profile

Mr afshin aghayi

Contact Details

Bio

پل صلح تفلیس

پل صلح یکی از سازه های مدرن و زیبای شهر تفلیس است که بر روی رودخانه کر نصب شده و دو سمت شهر را به یکدیگر متصل می کند . این پل صد و پنجاه متر طول دارد و بیش از شش هزار لامپ نورانی در اطراف آن نصب شده که جلوه ای زیبا به آن بخشیده است . همچنین در اطراف پل صلح جاذبه های دیدنی و کافه و رستوران های فراوانی به چشم می خورد که همگی این مکان را به یکی از تفرجگاههای شهر تفلیس تبدیل نموده اند .  

خیابان روستا ولی و میدان آزادی

میدان آزادی و خیابان روستا ولی که در امتداد آن کشیده شده ، یکی از شاهراه های حیاتی این شهر هستند و همواره بسیاری از وقایع سیاسی نظیر جشن استقلال این کشور و جدایی از روسیه ، انقلاب رز ، جشن‌های سال نو در این مکان برگزار می گردد . در این منطقه همچنین مکان های تفریحی و فرهنگی متعددی به چشم می خورد و وجود  هتل‌های لوکس ، کافه‌ و رستوران های متنوع و مراکز خرید و ... این خیابان را به یکی از پاتوق های گردشگران تبدیل نموده است و گشت و گذار در آن بسیار جالب و سرگرم کننده خواهد بود . هتلهای لوکس تفلیس را در سایت سفر باتو ببینید.

برج ساعت

به گزارش ساعت 24 ، پیشنهاد می کنیم برای کنکاش در تاریخ و فرهنگ غنی این سرزمین ، سری به منطقه تاریخی شهر تفلیس بزنید و از جاذبه های دیدنی و اماکن تاریخی آن بازدید نمائید . برج ساعت یکی از نماد های این منطقه است که بسیار پرطرفدار است و علی الخصوص کودکان از تماشای آن لذت خواهند برد .  برج ساعت دارای شکلی عجیب غریب و زیباست و گویی به داستان ها و افسانه ها تعلق دارد . این بنا توسط یکی از هنرمندان و عروسک گردان های مشهور این شهر به نام ریزوگابریازده طراحی و ساخته شده و سالن تئاتر عروسکی وی در کنار همین بنا قرار دارد . جالب است بدانید هر روز ساعت دوازده شهر فرشته‌ای از ساعت بیرون می‌آید و با چکش به زنگ ضربه می‌زند و سپس ساعت هفت عصر هم توریستها در مقابل این برج می‌توانند نمایش عروسکی زیبایی را تماشا کنند .