Profile

Ms maryam hoseinivand

Contact Details

Bio

شهر مشهد  و تور مشهد یکی از زیباترین شهرهای ایران است ، و علی رقم اینکه اغلب گردشگران این شهر را بواسطه وجود حرم مطهر امام هشتم (ع) می شناسند ، دارای جاذبه های تاریخی و طبیعتی شگفت انگیز است . پس گشت و گذار در این شهر را به بازدید و زیارت اماکن مذهبی محدود نکنیم و به تماشای ییلاقات اطراف شهر و همچنین آثار تاریخی ارزشمند و جاذبه های تفریحی متنوع آن برویم .

شهر مشهد بیشتر بواسطه وجود حرم امام رضا (ع) مشهور گردیده است و  سالانه میزبان میلیون ها زائر و مسافر از سراسر ایران است ، تا جائیکه آن را پایتخت مذهبی ایران نامیده اند .

در ادامه این مطلب سفر باتو ، برآنیم تا شما را با برخی از جاذبه های دیدنی و اماکن تاریخی شهر مشهد آشنا کنیم . پس در ادامه همراهمان باشید :

قشم مقصدی ایده آل برای سفرهای پاییزی و زمستانی است زیرا این جزیره در جنوب ایران و در میان آبهای خلیج فارس قرار گرفته و دارای آب و هوایی گرم و مرطوب است . این جزیره در دهه های اخیر و با بهبود زیر ساخت های صنعت توریسم به یکی از قطب های گردشگری در ایران تبدیل شده و سالانه میلیون ها بازدید کننده دارد .

جزیره زیبا و شگفت انگیز قشم و تور قشم از معدود نقاط موجود در این کره خاکی است که برخی از نادرترین پدیده های طبیعی  را در خود جای داده و از این رو بخش هایی از این جزیره در فهرست سازمان جهانی یونسکو به ثبت رسیده است . قشم از دید زمین شناسان و جغرافیدانان یک شگفتی است و از این رو بهتر است سفر به آن را بیش از این به تعویق نیندازیم .

در این مطلب برخی از جاذبه های شگفت انگیز جزیره قشم را به شما معرفی کنیم ، بنابراین اگر قصد سفر به قشم را دارید تا انتهای مطلب با ما همراه شوید :